Косівська Районна Д...
 
Notifications
Clear all
Forum Profile
Косівська Районна Державна Адміністрація
Косівська Районна Державна Адміністрація
Group: Registered
Joined: 2022-04-08
New Member

About Me

Села Косівського району

Косівщина – один із наймальовничіших районів Гуцульщини. Це край продуктивних полів, а також полів, високих гір і стрімких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Треба обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, https://menpodcastingbadly.co.uk/forums/profile/darrylisg867626/ її привабливість, а також велика кількість тварин, а також рослинність, відмінна скарбниця повністю природних екосистем з її незвичайною, реліктовою рослинністю, а також типами тварин, як ніде в Україні, а також її індивідуальними звичаями. а також ремесла насправді завжди приваблювали незліченну кількість відвідувачів не тільки з нашої власної нації, але й з багатьох інших країн.

Косівщина запускає новий туристичний сайт.Збруч

Загальна площа області становить 968 квадратних кілометрів (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Столичне населення становить 14552 (16,5%), а також сільське 73716 (83,5%). Місцевість розташована на передгір'ях і спусках Карпат.

Місто 1 Тип міста Села 2 Усі населені пункти 45 Місцеві обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Обласні сільські ради 39 60% населених пунктів району мають горбистий стан. Підсумки роботи місцевого фермерського комплексу за поточні роки підтверджують досягнення місцевої економічної ситуації.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% порівняно з 2009 роком. Збільшуються також накопичені економічні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Типова заробітна плата штатного (офісного) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 року в Косівському районі зареєстровано 5154 приватних осіб та 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Реєстраційна палата та Центр дозвілля сприяє створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню, а також прискоренню дозвільних процедур в обласній адміністрації.

Продукція експорту включає пиломатеріали, а також вироби з дерева, широкий асортимент промислових виробів. До імпорту входять транспортні засоби, вироби з каменю, а також гіпс, полімерні матеріали, метали, а також вироби з металу. Земля, яка може бути використана для сільськогосподарської діяльності в області, становить 39,6 тис. га (або 44% загальної площі області): 30% обробних земель, 63.

Косівський фотоальбом

8% лісів. В основному околиці - це ті, https://lehongchau.com хто займається сільськогосподарським виробництвом і працює на власних будинках, хоча в області налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 баз відпочинку та ексклюзивних пансіонатів, 4 готелі, 1 центр дозвілля для дітей, 4 санаторії, 52 пансіонати.

Косів — Вікіпедія

Є автобусний маршрут до фінансування (Косів-Київ). В області працює 652 найменування роздрібної торгівлі, 141 предмет громадського харчування, 60 найменувань обслуговування споживачів, 8 ринків. Рішення замовника використовують 19 типів свого рішення, 15 для глухих лісів. В районі функціонують 49 осередків товариства, 50 бібліотек, 5 закладів юнацької творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), itmaa.org 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в районі 55 ІІ закладів (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський академічний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 учнів; 3 повідомлення організації коледжу. Рішення охорони здоров'я: www.wolfsniperclan.com Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівський РЗ 100 ліжок, Кутийський ЛЗ 85 ліжок, Космач 16 ліжок, Косівський туберкульоз.

В області 641 ліжко. Медичне обслуговування надають 10 клінічних диспансерів. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний коледж:36, який спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для народного господарства: плодівників, слюсарів виведеної з ладу агротехніки, а також техніки, трактористів, шоферів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

дізнатися більше про Косівську міську раду https://Kosiv.club/

Сфера стилю Дизайн одягу, Художня шкіра, Дизайн меблів, а також вироби з дерева, Графічний макет. Прикладне та декоративно-прикладне мистецтво Сфера компетенції Уявні вироби з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Художнє ткацтво.

Location

Occupation

https://Kosiv.club/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments